Kontakt i współpraca

Jeśli chciałabyś do mnie napisać, możesz zrobić to poprzez wysłanie e-maila na adres: ag@aviaq.pl

Postaram odpowiedzieć się w czasie jak najkrótszym, choć czasem coś może się przedłużyć, jestem tylko człowiekiem 🙂 Kontakt również możliwy poprzez moje social media, do których linki znajdują się na ikonkach w pasku bocznym, a także przez Snapchata (premieraga). Pod wspomnianymi ikonkami jest także kod QR, który po prostu, po najechaniu na niego specjalnym czytnikiem, odsyła do strony głównej.


Mój blog skierowany jest głównie do kobiet niezależnie od tego, w jakim są wieku fizycznym. Wszystko zależy od tego, jak czują się w środku i czy mają siłę, aby zmieniać swoją codzienność. Sądzę jednak, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ kategoria wpisów lifestylowych skierowana jest do szerokiego grona odbiorców.

Oferty współpracy można wysyłać na wspomniany adres e-mailowy: ag@aviaq.pl

Mogę współpracować z firmami, z których ideą w jakiś sposób się zgadzam, a z produktów których korzystam lub mogę zacząć po zapoznaniu się z nimi. Nie przyjmuję ofert firm, jeśli zdecydowanie nie będę zgadzać się z ich „przesłaniem”.


Zapraszam do zapoznania się z blogiem oraz ze znajdującymi się na nim treściami przed ostatecznym wysłaniem wiadomości. Może jakaś informacja już się tutaj znajduje? Warto poszukać w kategoriach wpisów oraz w wyszukiwarce (wszystko to znajduje się w pasku bocznym).

Mimo to zachęcam do kontaktu i wysyłania wiadomości, gdyż dla prawdziwego blogera „bliskość” z czytelnikiem powinna być bardzo ważna. Dla mnie jest.

Aviaq 😀