O mnie i o blogu

Hej!

Nazywam się Aga, to znaczy Agnieszka, to znaczy Aviaq. Zresztą, mówcie jak chcecie 🙂 . Jestem nastolatką ze Śląska o trochę innym podejściu do życia.

Od ponad roku ćwiczę, a od około pół roku praktykuję jogę, która u mnie okazała się strzałem w dziesiątkę. Lubię gotować, jeść (zwłaszcza zdrowe rzeczy – jestem taka fit!), uwielbiam ostre smaki, za słodkim nie przepadam. Piję dużo herbaty i kawy w takich ilościach, na ile gimnazjalistka może sobie pozwolić 😉

Nie toleruję zimna, mój ulubiony przedmiot to spory kaloryfero-grzejnik – polecam naprawdę. Siedzenie tuż nad nim z książką lub telefonem to sama przyjemność! Często zajmuję się też kreatywnymi rzeczami, ułatwianiem codzienności, planowaniem i celebrowaniem chwil (choć może dziwnie to brzmi).

Mam wiele alergii, na szczęście nie na mojego ukochanego psa, Nanę. Mimo, że jestem tak trochę introwertykiem, to wychodzenie z nią na spacery to sama przyjemność. Jak mam jeszcze gdzieś wyjść, to najlepiej po to, aby poznawać nowe miejsca, smaki i kultury. Podróże są fajne!

A tak ogólnie… chodzę do szkoły, mam całkiem spoko rodzinę i życie. Nie będę Was zanudzać wywodami o sobie, a zapraszam do czytania bloga..

Aviaq 😀